Najnowsze

– Już wkrótce ukończona zostanie hala produkcyjno-magazynowa. Mieliśmy przyjemność wykonać jej projekt, ale również prowadzić nadzór autorski oraz inwestorski na budowie. ( 2018/2019 r. )

 

– Kilka projektów zarówno budowlanych jak i wnętrz zostało ukończonych. Niektóre z nich można zobaczyć w naszej galerii. (10.2017r.)

 

– Dobiegł końca projekt 40 metrowego mieszkania w Krakowie. Naszym dziełem był nie tylko projekt, ale i pełny nadzór nad jego wykonaniem. Zdjęcia tej realizacji znajdują się już w naszej galerii. (01.2017 r.)

 

– Ukończony został projekt aranżacji wnętrz mieszkania w nowej Hucie (powierzchnia 40 m2). Jasne kolory i wszechobecny turkus jako dopełnienie – wybór inwestorki. (09.2016 r.)

 

– Nowego właściciela znalazł kolejny pniak z naszej kolekcji. Kolejne dwa czekają już na wysyłkę… Materiał na kolejne jest już w przygotowaniu – tym razem będzie to sosna.   (11.04.2016 r.)

 

– Ku końcowi zbliża się projekt wnętrz mieszkania przy ulicy Złocień w Krakowie. Jeszcze tylko ostatnie poprawki, kosztorys… i gotowe.

 

– Przekazujemy do Państwa użytku naszą odświeżoną i uaktualnioną stronę internetową. Mamy nadzieję, że przedstawi naszą firmę z jak najlepszej strony i zachęci do korzystania z naszych usług.